Soutěž mladých hasičů

Mladí hasiči za sebou mají svůj první velký závod

Děti našeho kroužku se od prvního dne připravovaly na svůj první velký závod – Závod požární všestrannosti. Vyrazili jsme na něj 15. října, už v 7hodin ráno do Bojanova. V autě si děti zopakovaly některé uzly a topografické značky a hlavně se neustále zásobovaly dobrou náladou. Ta trošku opouštěla starší členy kroužku, protože je čekala účast v družstvech jiných týmů. Oba starší kluci sbor reprezentovali se ctí a dokázali, že za pouhý měsíc se dá naučit velká spousta věcí. Naši šestiletí běželi mimo závod, jako přípravka s vedoucí, která je provedla celým závodem. Vzhledem k obtížnosti terénu, jsme byli velmi rádi, že nám byla tato varianta umožněna i tak byly děti chvílemi vykulené i když se v závodě nesetkaly s jedinou disciplínou, kterou by neznaly. I družstvo malých prokázalo neuvěřitelnou šikovnost a hlavně nadšení.

Na časté dotazy odpovídáme, že děti, které mají zájem o náš kroužek, rádi přivítáme každé pondělí od 16 hodin. Pokud je Vaše dítko mladší než 6 let, patří do tzv. přípravky, může náš kroužek navštěvovat také, vhodné je, aby bylo samostatné a vydrželo po dobu schůzky bez rodičů.

Kontakt: Šárka Tererová 602472819

Denisa Hortenská 721974234